Новини

 • Початок будівництва другої черги Дністровської ГАЕС

  26 травня 2017 року у місті Новодністровськ, за участі міністра енергетики та вугільної промисловості України І.Насалика, розпочато будівництво другої черги Дністровської гідроакумулюючої електростанції у складі четвертого гідроагрегату.

  Закладання першого кубу бетону у конструктиви четвертого гідроагрегату Дністровської ГАЕС виконали працівники Консорціуму «НВО «Укргідроенергобуд», який є генеральним підрядником будівництва.

 • Консорціум «НВО «Укргідроенергобуд» отримав нові сертифікати якості

  У період з 18 по 21 квітня 2017 року, «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» провело у Консорціумі «НВО «Укргідроенергобуд» ресертифікаційний аудит за стандартами та нормами Міжнародної організації із стандартизації (ISO).

  Результати аудиту підтвердили повну відповідність інтегрованої системи менеджменту якості та екологічного менеджменту, яка діє у Консорціумі, вимогам останніх редакцій міжнародних стандартів ISO 9001:2015 «Системи менеджменту якості» та ISO 14001:2015 «Системи екологічного менеджменту».

 • Реконструкцію блоку №3 Канівської ГЕС завершено

  Консорціум «НВО «Укргідроенергобуд» завершив реконструкцію електромеханічної частини обладнання блоку №3 філії «Канівська ГЕС» ПАТ «Укргідроенерго». Акт введення блоку №3 в експлуатацію підписано 28 березня 2017 року.

  Реконструкція полягала у виконанні будівельних робіт на існуючих будівлях та спорудах, поставці обладнання, заміні електрообладнання генераторною напругою 3,15кВ та 6,3кВ, системи збудження, системи управління кабельним господарством та допоміжних технологічних систем гідроагрегатів.

Сторінки