Міжнародне співробітництво

  • МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

    З часу свого заснування у 2005 році, Консорціум «НВО «Укргідроенергобуд» демонструє сталу позитивну динаміку у реалізації масштабних проектів з будівництва та реконструкції об’єктів гідроенергетики в Україні.

    Набуті досвід управління проектами та високий рівень кооперації підприємств-учасників та партнерів Консорціуму, дали імпульс роботі з встановлення ділових зв’язків та моніторингу сприятливої кон’юнктури для діяльності Консорціуму за кордоном. Особливу увагу вже було приділено гідроенергетичному потенціалу Республік Індія та Узбекистан, Грузії тощо. Не менш перспективними ринками для діяльності Консорціуму «НВО «Укргідроенергобуд» є країни Азії та Африки.

    Беручи активну участь у проектах з будівництва та реконструкції об’єктів гідроенергетики в Україні, які фінансуються за рахунок європейських та світових фінансових установ, Консорціум «НВО «Укргідроенергобуд» завжди готовий використати свій надзвичайно високий виробничий потенціал для реалізації не менш масштабних проектів за межами України.