Дністровська ГАЕС

Body: 

Січень 2015 – Грудень 2016

Виконання робіт генерального підряду з будівництва першої черги ГАЕС у складі трьох гідроагрегатів. Роботи з підвищення надійності та безпеки гідротехнічних споруд, основного гідросилового та гідромеханічного обладнання.

Березень 2013 – Грудень 2014

Проектування, виготовлення, поставка, монтажні роботи (гідроагрегати №2 та №3), пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ВАТ «Укргідроенерго».

Січень 2011 – Грудень 2013

Договір генерального підряду на виконання робіт по завершенню будівництва гідроагрегатів №2 та №3. Підготовка території будівництва.

Основні об’єкти будівництва:

Будівля ГАЕС, верхня водойма, водоприймач, тунельні водовідводи, трансформаторний майданчик, водовипуск, нижній гідровузол, високовольтні зв’язки ГЕС-ОРУ, об’єкти підсобного та обслуговуючого призначення, об’єкти енергетичного, транспортного господарства та зв’язку, зовнішні мережі, споруди водопостачання та каналізації, благоустрій та озеленення, будівництво житлового будинку.

Листопад 2009 – Грудень 2010

Комплекс робіт з реконструкції повітряних вимикачів ОРУ-330 кВ В-30, В-32, І-62, налагодження та введення в експлуатацію елегазових вимикачів ОРУ-330 кВ В-30, В-32, В-62.

Листопад 2008 – Грудень 2010

Постачання системи управління та захисту для ГАЕС разом із комплектом запасних частин та виконання проектно-конструкторської документації, налагоджувальні роботи, надання шеф-інженерних послуг, навчання персоналу Дністровської ГАЕС.
 

Жовтень 2008 – Вересень 2010

Підготовка споруд до монтажу обладнання. Вибір параметрів обладнання та його постачання, проектні та науково-дослідні роботи, монтажні роботи, виконання дослідних та пускових випробувань головного зразка гідроагрегата та всього обладнання пускової схеми Дністровської ГАЕС.

Довідка

Будівництво Дністровської ГАЕС є наймасштабнішим проектом Консорціуму «НВО «Укргідроенергобуд», який почав роботи на об’єкті у 2008 році.

До складу першої черги Дністровської ГАЕС входять три гідроагрегати загальною потужністю 972 МВт у генераторному режимі та 1263 МВт у насосному.

Проектна потужність 7 гідроагрегатів Дністровської ГАЕС становить 2268 МВт у генераторному режимі та 2947 МВт у насосному. При виході на проектну потужність, Дністровська ГАЕС стане найбільшою гідроакумулюючою електростанцією в Європі та шостим, за масштабом, проектом гідроенергетики у світі.